Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçakları Artık Çok Daha Kolay Tespit Ediliyor

Su Kaçakları Artık Çok Daha Kolay Tespit Ediliyor

Her insan evinde ve ailesiyle mutlu ve huzurlu yaşayabileceği bir ev ortamına sahip olmak ister. Ancak bazı durumlarda evlerde meydana gelen su kaçakları ve tesisat sorunları yüzünden sizleri zor durumda bırakabilir. Bir anda bütün huzuru kaçıran tesisat problemleri komşularınızla olan ilişkileri de etkileyebilir. Bu ve buna benzer durumlarda yapılması gerek ilk şey, profesyonel firmalarla iletişime geçmektir.

Su Kaçağı Nasıl Oluşur?

Su kaçağı, pis ve temiz su tesisatlarında oluşan sızıntılardır. Genelde çıplak gözle görülmeyen kaçaklar, eğer temiz su tesisatında oluşmuşsa, tavanlarda veya duvarlarda kabarma ve terleme şeklinde kendini belli eder. Temiz su tesisatında ola su kaçağı tespiti çok daha kolaydır.

Pis su kaçakları genel olarak sızıntıya neden olan çatlaklar şeklinde kendini belli eder. Buna ek olarak kötü bir koku oluşma olasılığı yüksektir. Kısaca; zeminde, tavanlarda, döşemelerde, duvarlarda küf, nem, kabarma, ıslaklık veya terleme şeklinde belirtiler meydana gelmeye başladıysa su kaçağı var demektir.

Eski Yöntemler Su Kaçağı Tespiti Artık Rafa Kalktı

Eski zamanlarda su kaçağı problemi yaşayan kişiler evlerine usta çağırırdı. Ustalar ise zahmetli, uzun ve yorucu bir çalışma şekli ortaya koyardı. Bütün bunlara ek olarak yanlış ve eksik müdahaleler sonucunda hem yüklü masraflar otaya çıkar hem de sorun tamamıyla çözülmüş olmazdı.

Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde birçok kurumsal firma, su kaçağı bulma cihazları sayesinde sorununun çözümüne çok daha çabuk ulaşabiliyor. Son teknoloji ekipmanlarla çalışan personellerimiz, oldukça profesyonel bir şekilde ve kısa bir zaman dilimi içerisinde sizleri su kaçağı problemlerinden kurtarıyor.

Su Kaçağı Bulma Cihazları Nasıl Çalışıyor?

Yardım talebiniz üzerine yardımınıza koşan profesyonel ekibimiz su kaçağı tespiti cihazları sayesinde evinize veya iş yerinize zarar vermeden kaçak olan bölgeyi kolaylıkla tespit ediyor. Tuğla veya beton duvarda, fayansta ve parkede kısacası su kaçağı evinizin neresinde olursa olsun, profesyonel cihazlar sayesinde yeri hızlıca tespit ediliyor.

Su kaçağı olan yerin tespiti yapıldıktan hemen sonra, uzman ekibimizin sizlerinde onayını alarak, tamirat işlemine başlıyor. Fayansları ve duvarları komple kırmak yerine cihazlar sayesinde yeri tespit edilen sızıntılar, anında onarılıyor.

18 Kasım 2002
960 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN