Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçakları Artık Son Buluyor

Su Kaçakları Artık Son Buluyor

Su kaçağı ana nedeni eski borular ya da ani basınç ile çatlamış borular olan bir sorundur ve bu yüzden genellikle alt komşunun duvarlarında sorunlar meydana gelir. Genel anlamda su kaçağı olan evler kendi başlarına anlaşılmazlar fakat alt kattan gelen sızıntı sonucu duvar kabarması, nem ve rutubet gibi sorunlar sonucu ortaya çıkan bir sorundur.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti bireysel anlamda alt komşu tarafından belirtilen bir sorundur. Sızan suyun betondan akarak alt kısma geçmesi nedeniyle alt katın duvarları nem tutmuş ve kabararak dökülme yaşamıştır. Bu duruma karşı şikayetçi olan alt komşunuz sayesinde öğreneceğiniz su kaçağı sorununun çözümü için bir su tesisatçısına başvurmanız gerekmektedir. Firmamız bu konuda size çözümü getirecek olan yerdir. Yetkili ve güvenilir elemanları ile sorunu kısa sürede çözen firmamız yenilikçi yapısı ile birçok sorunu ortadan kaldırmayı başarmıştır. Su kaçaklarını geleneksel olarak kırama işlemi ile değil de son teknoloji yenilikçi yapısı ile bulan firmamız sayesinde hiçbir tadilata maruz kalmadan sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı bulma işlemi işin ehli uzman kadromuz dahilinde teknolojik cihazlarımızla yapılan bir işlemdir ve bu işlem sırasında herhangi bir kırma işlemi yapılmamaktadır. Kırma işlemlerin evin yapısının bozulmasına neden olacağı gibi ekstra masraflar oluşmasına neden olabilmektedir bu yüzden yenilikçi tesisatçılar maliyeti azaltmak için daha çok tercih edilmektedir. Teknolojik cihazlar yardımı ile su kaçağının yerini nokta atışı ile tespit eden firmamız, su kaçağının nedenini ve yerini tespit etme işlemi esnasında son teknoloji ürünler kullanmaktadır. Bu ürünler sayesinde herhangi bir tadilat işlemi gerektirmeksizin sorun kaynağına inilmektedir.

Su Kaçağı Sorunu Nasıl Çözülür?

su kaçakları için kesin çözüm oluşturan firmamız, su kaçağının tespitinin ardından anında çözüm için çalışmalara başlamaktadır. Çözüm için su borusunu değiştiren firmamız bunun için ana su bağlantısından hasarlı boruyu tamir etmekte ve yerine yenisini takarak su kaçağı sorununuzun kökten daha az maliyet ve daha kısa de çözülmesini sağlamaktadır.

27 Kasım 2002
1.830 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN