Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçakları İçin Kesin Çözüm

Su Kaçakları İçin Kesin Çözüm

Su kaçağı eski ve yıpranan su borularının çatlaması sonucu oluşan su sızıntılarıdır ve bu sızıntılar nedeniyle beton ıslanarak alt kata geçer. Bu durum genellikle sızıntının yaşandığı ev de anlaşılmazken alt komşunun duvarları kabararak dökülmeye başlar ve alt komşunun şikayeti üzerine bu durum anlaşılır.

Su Kaçağı Nasıl Fark Edilir?

Su kaçağı tespiti kişinin kendinin fark edebileceği bir durum değildir. Genel olarak su kaçakları evin altından geçen boruların çatlaması sonucu oluştuğu için su evin altından alt kata geçmektedir ve bu durum alt katın tavanında akıntılara ve nemlenmelere neden olmaktadır. Bu durumu genel olarak alt komşunuzun ikazı üzerine anlayabilir ve bu şekilde önlem alabilirsiniz. Alt komşunuz yapacağı ikaz dahilinde bir tesisatçıya başvurarak sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Su Kaçağı Halinde Ne Yapılmalıdır?

Su kaçağını alt komşunuzun ikazı üzerine fark ettikten sonra yetkili bir su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Firmamız bu işlemi n iyi ve en hızlı şekilde yapan su tesisatçısıdır. Sorunun çözümü için geleneksel yöntemin aksine kırmak yerine teknolojik aletler ile yer tespiti yapmayı tercih eden firmamız, daha az masraf ile daha hızlı ve kaliteli bir hizmet elde etmenizi sağlamaktadır. Su kaçağı bulma işlemini en hızlı şekilde ve en kolay şekilde çözüme kavuşturmanızı sağlamaktayız.

Su Kaçağına Nasıl Bir Çözüm Sunmaktayız?

Su kaçakları tespiti için son teknoloji termal kameralarımızla işlem yapmakta ve ardından tam tespit ile sorunun kaynağına inmekteyiz. Sorunun kaynağını bulduktan sonra kısa sürede çözüm oluşturabilmek için ana su boru hattından sorunun yaşandığı bölgeye inmekte ve buradaki çatlak borunun yerine yenisini takarak evinizde daha tahribat ile daha kolay ve hızlı hizmet vermekteyiz. Evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan kolaylıkla sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Genellikle alt komşunuz sayesinde fark edeceğiniz su kaçaklarını aynı zamanda artan faturalarınız ile de anlayabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi olarak sorun yaşamamanız ve yaşadığınız sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturabilmeniz için firmamızı tercih edebilir ve termal kameralar sayesinde evinizde hasar olmadan çözüm bulabilirsiniz.

21 Kasım 2002
1.822 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN