Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçaklarına Anında Çözüm

Su Kaçaklarına Anında Çözüm

Su kaçağı su faturalarının artması ile anlaşılan bir sorun olabileceği gibi alt komşunun duvarlarında meydana gelen tahribat ile de belli olan bir sorundur.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Eskiyen ya da yıpranan su borularının çatlaması sonucu akan suyun betondan sızarak aşağıya geçmesi ile oluşan su kaçakları, ekstra su kullanımı yaptığınızı gösterirken ayrıca alt komşunuzun duvarlarının kabarmasına, nemli ve rutubetli bir ortam oluşmasına neden olmaktadır. Su kullanımın artmasına neden olan su kaçakları ekstra fatura ödemenizin yanı sıra alt komşunuzun da ekstra tadilat ücreti ödemesine neden olmaktadır. Komşunuzdan veya faturalarınızdan anlayacağınız su kaçağı sorununu çözmek için işinin ehli bir tesisatçı ile görüşmeniz gerekmektedir burada da firmamız size en iyi hizmeti veren tesisatçı olmaktadır. İşinin ehli çalışanları ile hızlı ve kaliteli hizmet veren firmamız sayesinde sorununuza anında çözüm bulabilirsiniz.

Su Kaçağı Sorununu Nasıl Tespit Ediyoruz?

Su kaçağı tespiti yapmak için eski yöntem ile evin tadilata girmesine neden olacak kadar kırma işlemi yaparak sorunun kaynağını bulmaya çalışan tesisatçılar hem daha çok masraf oluşmasına hem de evin daha çok yıpranmasına neden olmaktadırlar. Bunun aksine firmamız son teknoloji ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti vermekte ve sizin için en iyi çözümü en kısa sürede sunmaktadırlar. Termal kameralar sayesinde son teknoloji ile hizmet veren firmamız sorunun kaynağını ısı farkı ile bulmakta ve herhangi bir işlem uygulamadan sorunun kaynağını tespit etmektedirler.

Su Kaçağı Tespiti Sonrası Ne Yapılır?

Su kaçağı bulma işlemi için kullanılan son teknoloji ürünleri ile en etkili ve hızlı şekilde sorunu tespit eden firmamız sorunun çözümü içinde son derece az masraflı işlemler gerçekleştirmektedir. Su kaçağının tespiti için termal kameralar kullanarak maliyeti azaltan firmamız sizin daha az masraf yapmanızı ve daha kısa sürede çözüme ulaşmanızı sağlamaktadır. Uzman kadromuz, işinin ehli sertifikalı çalışanlarımız sayesinde sorunlarınız son teknoloji ürünler ile tespit edilmekte ve sorun çözümü için en hızlı şekilde çözüm üretilerek hem vakitten hem de nakitten kazanmanız salanmaktadır.

20 Kasım 2002
1.854 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN