Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçaklarına Hızlı Çözümler

Su Kaçaklarına Hızlı Çözümler

Eski zamanlarda yaşanılan zorlu tesisat sorunlarının geride kaldığını söyleyebiliriz. Firma olarak bizler müşterilerimize geride kalmış klasik yöntemleri kullanarak hizmet vermek yerine ilerleyen teknoloji sayesinde işimizi kolaylaştıran ve size daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayan son model cihazların kullanıyoruz. Böylelikle modern yöntemlerle eski zamanlarda büyük sorunlara neden olan su kaçağı bulma firmamız için kırmadan dökmeden hizmet verebileceğimiz bir sorun haline gelmektedir.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evinizde ve iş yerlerinizde yaşayabileceğiniz bu sorunu anlamak için birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle ilk kontörlünü sağlayabileceğiniz faturalardır. Su faturalarınızda anlamsız bir yükseliş ya da su kartı kullanımınızda daha önceki zamanlarda göre kısa sürede bitme gibi durumlar söz konusu olması halinde su kaçağı durumundan şüphelenebilirsiniz. Duvarlarınızda oluşan su lekeleri ya da nem de sızıntıların işaretlerindendir. Tavanda oluşan su damlacıkları üst kat komşunuzda bu tarz bir sorun olduğunun göstergesi olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu durumda yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Sorunun tespit edilmesi ve çözülmesinde uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Su Kaçaklarında Çözüm Yöntemleri

Yaşadığınız sorunu bizlere aktarmanızla ekibimiz ev ya da iş yerinize anında ulaşarak sorunu çözmeye başlamaktadır. Su kaçağı tespiti için öncelikle su kaçaklarının nelerde olduğu ve neden kaynaklandığı bulunmaktadır. Temiz su boruları, pis su boruları ve sıcak su tesisatında sorunlar olabilmektedir. Hangi noktada nasıl bir sorun olduğunun bulunmasında ekip arkadaşlarımız uzmanlıkları dışında yardımcı cihazlardan da faydalanmaktadırlar. Akustik ses dinleme cihazı tesisatta sızıntı olan tüm noktaları gönderdiği sinyalle bildirilmektedir. Bu sayede onarım yapılacak alanlar tek tek tespit edilmektedir. Bu işlem gereksiz kırma işlemi yapılmasının da önüne geçmektedir. Kamera sistemi sayesinde de boru sisteminde bir problem olması halinde sorunların ekrana yansıtılmasını sağlamaktadır.

Firma Olarak Neleri Kullanıyoruz?

Su kaçakları sorunlarınızı çözmek için klasik uygulamaları kullanmıyoruz. Bizler alanında uzman bir ekip olarak olaya profesyonelce yaklaşmayı tercih ediyor ve bu alanda mevcut yenilikleri bünyemizde bulunduruyoruz. Piyasa da bu alanda kullanılan son model cihazlar sayesinde sorunlarınızı kalıcı olarak çözüyoruz.

22 Kasım 2002
919 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN