Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçaklarına Kırmaya Son

Su Kaçaklarına Kırmaya Son

Su kaçağı konusunda halen daha uygulanan en eski yöntemlerden biri olan kırma işlemi firmamız bünyesinde yapılmamaktadır. Bizler müşterilerimize ilerleyen teknolojiden faydalanarak daha profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz. Ekibimiz bu alanda uzman olup kalıcı çözümler konusunda kullandıkları yardımcı cihazlar sayesinde sizlere kaliteli bir iş çıkarmaktadırlar.

Bizlere Nasıl Ulaşırsınız?

Tesisat konusunda sorun yaşadığınız her an bizlere ulaşabilirsiniz. Firma olarak su kaçakları sorununun ev ya da iş yerlerinde ne zaman yaşanacağının belli olmadığının farkındayız bu tarz bir sorun yaşayan bireylerin acil çözüm istediklerinde ise bizlere ulaşabilmelerini sağlamak için hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her diam bize telefonlarımızdan ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Bizleri merak edenler için bu alanda kendinden emin bir firmayız. Su kaçağı bulma konusunda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. En önemli referansımız güler yüzlü ayrıldığımız müşterilerimizdir. Hizmetlerimizi garantili şekilde sunuyoruz. Fiyat politikamızı uygun aralıklarda bırakarak herkesin kaliteli hizmetimizden faydalanmasını sağlıyoruz. Profesyonelce çalışmayı ilke edinmiş uzman bir ekiple teknolojik cihazların kullanılmasından oluşan bir iş anlayışına sahibiz. Bu da beraberinde müşteri memnuniyetini getiriyor.

Bizler Nasıl Çalışıyoruz?

7/24 hizmet alabileceğiniz bir firmayız. Bize ulaştığınız anda uzman ekibimiz verdiğiniz adrese gelerek ilk olarak sorunun ana noktalarını tespit çalışmasına başlıyorlar. Sorunun sizden ya da komşularınızdan kaynaklı olup olmadığını anlamak için gerekli kontroller yapıldıktan sonra sızıntının nereden kaynaklandığı bulunuyor. Bunun için tesisat içindeki sızıntı noktalarının tespit edilmesi işlemi yapılıyor. Bu işlem sırasında akustik ses cihazı kullanılıyor. Bu cihaz duvar içinde ya da parke altında olan tüm sıcak ya da soğuk su tahsisatının dinlenmesini sağlamaktadır. Gelen sinyallere göre sızıntı olan noktalar rahatlıkla tespit ediliyor.

Su kaçağı tespiti sırasında pis su borularında ya da sıcak su borularında sorun olması halinde kamera sisteminden faydalanılıyor. Bu sistem boruların içinde soruna neden olan tüm etkenleri görüntülemektedir. Böylelikle ekibimiz nasıl bir çözümle sorundan kurtulacaklarını ekrandan tespit edebilmekte ve kalıcı çözüm bulmaktadırlar. Firmamız işlem sonrası gerekli tüm tadilatları yaparak ev ya da iş yerinizi size sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir

24 Kasım 2002
1.753 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN