Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçaklarına Kökten Çözüm

Su Kaçaklarına Kökten Çözüm

Su kaçağı, binalarda bulunan boruların eskimesi ya da aşırı basınç nedeniyle çatlaması sonucu oluşan sorunlardır. Borunun çatlaması ile su dışarı sızmakta bu da betonun ıslanmasına ve sızdırmasına neden olmaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti genellikle alt komşunun duvarlarında meydana gelen lekelerden anlaşılmaktadır. Sızan suyun beton içerisinde hareket ederek alt kata kadar geçmesi ve alt katın duvarlarına kadar inen bir lekelenmeye neden olması hem sizin hem de alt komşunuzun sorun yaşamasına neden olmaktadır. Su sızıntılarını çözüme kavuşturarak ekstra faturalardan ve mağdur olan alt komşunuzun sorunlarından kurtulabilirsiniz. Alt kat komşunuzun ikazı üzerine fark edebileceğiniz su sızıntısını en kısa sürede çözüme kavuşturmak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Firmamız tarafından deneyimli ve işinin ehli kadromuz ile su kaçağı bulma ilerleyen teknolojinin de katkısıyla artık daha kısa sürmekte ve aşırı tadilat gerektirmeden yapılabilmektedir. Eski gelenekçi ustaların su kaçağını bulmak için başvurmuş olduğu kırma işlemi hem ekstra masraflara hem de evde uzun süreli tadilatlara neden olmaktadır. Eski tesisatçıların ısrarla devam ettirdiği bu yöntem ile ekstra masraflara neden olmak yerine son teknoloji cihazlar ile sorununuzun kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. Su kaçaklarının ana kaynaklarını termal kameralar ve son teknoloji cihazlarımız ile hiçbir kırma işlemi yapmadan kolaylıkla tespit etmekte ve sorunlarınıza anında çözüm bulmaktayız.

Su Kaçağı Sorunu Nasıl Çözülür?

Su kaçakları hem sizin hem de alt komşunuzun sorun yaşamasına neden olan ve doğru hizmet verilmediğinde ciddi masraflara neden olabilecek bir sorundur. Sizde hem az masraf ile hem de etkili bir çözüm ile sorunu ortadan kaldırmak istiyorsanız firmamıza başvurabilirsiniz. Kırmadan son teknoloji araçlarımız ile evinizde tadilat gerektirecek hiçbir işlem yapmadan su kaçağını tespit ediyoruz. Ardından işinin ehli çalışanlarımız ile kaçağa sebep olan boruyu ana bağlantı borusundan değiştirerek evinizin hiçbir yerinde tadilat gerektiren bir çalışma yapmadan çözüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Firmamızı tercih etmenizle beraber daha az masraf ile daha kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

25 Kasım 2002
1.764 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN