Sosyal Medyada Biz}

Termal Cihaz İle Su Kaçağı Tespiti  

Termal Cihaz İle Su Kaçağı Tespiti  

Su kaçakları birçok insanın başına gelebilecek bir problem olup aynı zamanda çabuk fark edildiğinde tamiri mümkündür. Su borularının patlaması ya da küçük çatlaklardan oluşan su kaçağı problemim şirketimizde bulunan Ustalar tarafından kırmadan tespit edilip su kaçağının olduğu yer tamir edilebilir. Su kaçağı tespiti iki yöntemle yapılıyor olup sıcak su ve soğuk su tespiti olarak ikiye ayrılmaktadır.

Cihaz İle Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçakları öncelerde tahmin edilerek kırılması ile açıldığı için Daha zahmetli oluyordu. Şimdilerde ortaya çıkan cihaz ile su kaçağı tamiri Termal ısı cihazı ile yapılabiliyor olup Soğuksu tamiri ise sesi iyi ileten cihaz ile tespit edilmektedir. Termal cihaz ile yapılan su kaçağı tespitleri kaçak olan yerin kırılıp tekrardan tamir edilmesi ile mümkün olmaktadır.  Termal ısı cihazının duvara yaklaştırıp sıcak suyun nereden damladığı bulunarak duvarın her tarafından kırılması engellenebilir. Su kaçağı tamirlerinin bu düzeyde gelişmiş olması ise birçok evde su kaçağı probleminden kurtulmaya yardımcı olabiliyor.

Su Kaçağı Önlenmemesi Ne Gibi Sorunlara Yer Açar?  

Su kaçağı problemi önlenmesinde eve su basmalar ya da tesisatın tamamen çökmesi gibi problemler ile karşılaşılabilir. Buradaki herhangi bir çatlak büyüdükçe tesisata zarar vereceği için kaçağın olduğu tahmin edildiğinde şirketimize başvurarak ustalarımızın yardımı ile tamiratın gerçekleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Su kaçağı bulma işlemini kırmadan yapan ustalarımız ise termal ısı cihazı ve sesi iyi ileten kaçak tespit cihazı ile kaçak olan yerin kolay bulunmasına yardımcı olmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Olur?

Su kaçağı tespiti Termal ısı cihazları ve sesi iyi ileten su kaçağı tespit cihazı ile yapılmaktadır. Sıcak suların borulardan damlayarak Kaçak oluşturmasını Termal ısı cihazı ile duvarın ardından dinleyerek tespit edilebilir. Fakat soğuk su borularının çatlaması ile ortaya çıkan su kaçakları ise sesi iyi ileten su kaçaklarını tespit eden cihaz ile kolayca kaçağın  olduğu yer bulunup su kaçağı tamiri yapılabiliyor. Su kaçağı tespiti yapılmasında duvarların tamamen kırılmaması ev ya da işyeri sahiplerinin duvarlar ile daha az ilgilenmesine yardımcı olur

29 Kasım 2002
2.535 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN