Sosyal Medyada Biz}

Tesisat İşlerimiz Ve Hizmetlerimiz

Tesisat İşlerimiz Ve Hizmetlerimiz

Huzur Tesisat uzun yıllardan beri tesisat işlerinizin bir numaralı tesisat firması olarak hizmetinizde! Uzman çalışan kadromuz, son teknoloji cihazlarımız ve diğer ekipmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas aldığımı işlerimizde, tarafınızdan yapılan değerlendirmeler ve yorumlar doğrultusunda hizmetlerimize yön veriyor ve daha fazla memnun kalmanız adına elimizden geleni yapıyoruz. Huzur tesisat olarak yapmış olduğumuz tüm işler garantili olup, tarafımızdan kaynaklı sorunlar olması halinde ücretsiz bir şekilde servis gönderiyor ve işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz zaman acil ve zor durumlar da dahil olmak üzere tarafımıza iletişim numaralarımızdan ulaşmanız halinde en kısa sürede uzman ekibimizi gönderiyoruz ve işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Büyük hassasiyet ve incelikle tesisat işlerinizi ve diğer işlerinizi kısa süre içerisinde garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Huzur tesisat olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

Huzur tesisat olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz şu şekildedir;

 • Su tesisatı
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kalorifer tesisatı
 • Batarya değişimi
 • Klozet montajı
 • Klozet iç takım değişimi
 • Ocak ve kombi fleks değişimi
 • Gömme rezervuar montajı
 • Çamaşır ve bulaşık makinesi montajı
 • Musluk değişimi
 • Sifon ve taharet muslukları değişimi

Söz konusu hizmetlerimiz için profesyonel ustalarımız uzman ekip ve ekipmanlarla bulunduğunuz mekana gelip, tesisat işleri ve diğer işlemlerimizi titizlikle en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Tarafınıza sunulmakta olan hizmetlerimizin tamamı garantili olup, herhangi bir sorun yaşanması halinde sonuna kadar arkasında duruyor ve sorunları, mağduriyeti gideriyoruz. Uzman çalışan kadromuz söz konusu tüm hizmetlerimiz için gerekli bütün belgelere ve eğitimlere sahip olup, hizmetlerimizden son derece memnun kalacaksınız. Dilediğiniz zaman tarafımıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak 7/ 24 hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Acil durumlarda, zor durumlarda saat kaç olursa olsun tek bir telefonla bizlere ulaşmanız halinde sorununuzu en kısa sürede çözmek için bulunduğunuz mekana profesyonel ustalarımızı gönderiyoruz!

Tesisat işlemleri için fiyatlar standart mı?

Tesisat işleri ve diğer işlemlerimiz garantili hizmetler olmakla birlikte sabit fiyatlar söz konusu değildir. Özellikle tesisat işlemlerinde, söz konusu tesisata ve tesisatın yapılacağı mekana göre fiyatlar alan ve kullanılacak malzemeler doğrultusunda kişilere özel olarak çıkartılmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm cihazlar son teknoloji olup, diğer kullanılan ekipmanların tümü de kalite standartlarına uygundur. Hizmetlerimizden faydalanmak istemeniz halinde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak, sizlerden istediğimiz bilgileri tam olarak vermeniz durumunda bizden istemiş olduğunuz hizmet için tarafınıza özel bir fiyat bilgisi çıkarılacaktır. İşlemlerimiz çoğu tesisat işlerine oranla son derece avantajlı fiyatlara sahiptir. Tarafımıza 7/ 24 ulaşabilir, dilediğiniz zaman hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgileri ve güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Huzur tesisat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyor!

21 Ocak 2019
1.308 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN