Sosyal Medyada Biz}

Tıkalı Klozet Firması

Tıkalı Klozet Firması

Tıkalı olan klozetin özellikle kullanım sorunu yaşatan durumunun sadece pompa kullanılarak geçirilemediği görülebilir. Bu tarz durumlarda özellikle katı ve suda erimeyen maddelerin bir araya gelmesinden kaynaklanan tıkanma durumlarıyla karşılaşılabiliyor. Tıkalı klozet açmak için sağlanan imkanlarla birlikte, İstanbul’da özel olarak hizmet vermeye devam eden kurum çalışmalarından yararlanılabiliyor. Son dönemde makinelerin direkt olarak kameralı ve sinyalli olarak kullanılmaya başlanmasıyla birlikte, hem klozet hem de alaturka tuvalet yapısı için uygun olmaları sağlanıyor. Tıkanıklığa sebebiyet veren katı materyallerin veya kireçlenme yaşanan bölgelerin açılması mümkün oluyor.

Tıkalı Klozet Bakımı

Tıkanan klozet yapısına uygun bir şekilde, borunun plastik veya demir olan kısımlarının deforme olmasına yol açmadan hizmet verilmeye devam ediliyor. Makinenin ucuna takılan özel kürek yapısıyla birlikte, tıkanan alanın açılması amacıyla hem maddelerin ayrılmasını sağlayan hem de tahliyesini kolaylaştıran sistem oluşturulmuştur. Makinenin uç kısmı dönerken, gider hattının sonuna dek ulaşılmasını sağlayan uzun bir robotik kol oluşturulmuştur. Tıkalı klozet açmak için çalışmalarını sürdüren Huzur Su Tesisat, Türkiye’de direkt olarak tıkanan klozet yapısına uygun bir bakım ve onarım süreci belirleyerek hizmet veriyor.

Klozet Tıkanıklığı Açma Firması

Klozetin tıkanması durumunda bakım ve onarım işlemleri için uygun şekilde, tıkanan bölgeye bağlı olarak farklı robotik kol uçlarından faydalanılabiliyor. Tıkanan bölgenin tahliyeye uygun yapıda olmasını sağlayan tıkalı klozet açmak için kullanılan tekniklerinden yararlanılması mümkün oluyor. Klozetin tıkalı olan derinliğine ulaşılması için, pompanın basınç yapısından yararlanılması yeterli değildir. Katı maddeler hareket ettirilse dahi, özellikle tıkanıklığın açılmasına imkan tanımayacak işlemler, kimyasal malzemeler ve pompayla sağlanır.

Makineli bakım ve onarım çalışmalarında ise, klozetin tıkandığı bölgedeki maddelerin parçalanması ve tahliyesinin sağlanması mümkün oluyor. Tıkalı klozet açmak için özellikle dayanıklı materyalle üretilmiş olan maddeler kullanılıyor. İstanbul genelinde çalışmalarını sürdüren Huzur Su Tesisat ile görüşebilir ve istediğiniz zaman evinize veya iş yerinize gelerek tıkanıklıkları açmalarını sağlayabilirsiniz. Ekstra bir ücret ödemeniz gerekmediği gibi, bakım ve onarım işlemleri için uygun yapıya sahip olan klozet bakım tekniklerinden makinelerle yararlanılabiliyor.

26 Temmuz 2018
1.265 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN