Sosyal Medyada Biz}

Tıkanık Tesisat Açma

Tıkanık Tesisat Açma

Evinizde tıkanıklık sorununu kendi yöntemlerinizle halledemediğinizden dolayı büyük problem yaşıyorsanız uzman ustalara başvurabilirsiniz. Çünkü profesyonel cihazlarla size yardım edecek olan tıkanık tesisat açma ekipleri sorunu kökünden anında halledecektir. Tıkanıklık problemleri banyoda, tuvalette, mutfakta, balkonda ve kanalizasyonda bile olabilir. Her bir yer için ayrı bir sebep tıkanıklığa yol açarken büyümeden bu sorunun engellenmesi çok önemlidir. Siz de tıkanık tesisat açma işlemleriniz için profesyonel ekiplerden yardım almalısınız.

Lavabo Tıkanıklığı Neden Olur?

Yağlı yemek atıklarının lavaboya atılması tıkanıklığın başlıca nedenleri arasındadır. Çay posalarının lavabo içerisine atılması ve gider borusunun eğiminin yanlış hesaplanmış olması da önemli lavabo tıkanıklık sebepleri arasında gösterilebilir. Kıl ve benzeri atıkların birikmesinden kaynaklı tıkanıklıklar da olur. Yanlış tesisat işlemlerinin yapılmış olması bazen fiziksel anlamda da problem çıkmasına neden olabilir. Tıkanık tesisat açma işleminin yapıldığı nedenlerden biri de mum, kireç ve alçı gibi malzemelerin atılmış olması ve zamanla bu maddelerin gider içerisinde katılaşmasıdır.

Mutfak Lavabosu Açmak İçin Ne Yapılır?

Tıkanık tesisat açma işlemi için gelen ekipler genelde tıkalı olan giderin açılması için öncelikle tıkanıklığın nerede olduğunu anlamaya çalışır. Bunun için de görüntüleme sistemlerine sahip profesyonel kameralar kullanırlar. Termal kamera olarak da bilinen bu kameralar sayesinde sorunun kaynağı noktasal olarak anında tespit edilir. Özellikle mutfak lavabo tıkanıklığı için bu yöntemin kullanılması etrafın kirlenmemesi ve mutfağın temiz kalması için oldukça önemlidir diyebiliriz.

19 Eylül 2018
641 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN