Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma Ustası

Tıkanıklık Açma Ustası

Lavabo tıkanıklıkları çoğu zaman evin kötü kokmasına ve mutfağınızı kullanılamaz hale gelmesine neden olur. Bu nedenle kısa sürede sorunu çözmek ve tıkanıklığı açmanız gerekecektir. Kendi yöntemlerinizi kullanabilir ya da profesyonel firmalardan yardım alabilirsiniz. Tıkanıklık açma ustası size lavabo açıcılarla ilgili bilgi verecek ve yardımcı olacaktır. Anlaştığınız profesyonel firmalar birtakım cihazlarla lavabonuzu açacak ve sorunun ana kaynağına inerek tekrar etmesini önleyecektir. Tıkanıklık açma ustası çağırmak yerine öncelikle kendi yöntemlerinizi denemek isteyebilirsiniz.

Tıkanıklık Açmak İçin Hangi Yöntemler Kullanılır?

Tıkanıklık açma ustası ile anlaşmak yerine kendinizin de deneyebileceği bazı yöntemler bulunmaktadır. Bunların başında da pompalar gelir. Kaliteli pompalarla suyun gitmesini sağlayabilir ve lavaboda biriken atıkları alabilirsiniz. Bu yöntem işe yaramıyorsa kimyasal gidericileri satın alabilir ya da kendiniz giderici yapabilirsiniz. Genelde evde yapılan malzemeler karbonat ve sirkedir. Karbonat ve tuz ikilisi de lavabo açmak için çok fazla kullanılmaktadır. Ancak tüm bunların işe yaramadığı durumlarda bir profesyonelden yardım almak ve giderici için ustayla anlaşmak gerekecektir. Tıkanıklık açma makineleri sizin yapamadığınız işlemi kısa sürede yapar.

Tıkanıklığa Neden Olan Unsurlar Nelerdir?

Tıkanıklık açma ustası size lavabonuzu nasıl kullanmanız gerektiğini de söyleyecektir. Lavabonuzu sadece su akıtmak için kullanmalı ve yemek atıklarını lavaboda bırakmamalısınız. Yemek atıklarınız lavabodan uzaklaşmayacak ve borularda birikerek tıkanıklığa neden olacaktır. İnşaat malzemeleri de zaman zaman boruların tıkanmasına ve suyun borudan geçmeyerek birikmesine neden olabilir.

24 Eylül 2018
529 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN