Sosyal Medyada Biz}

Ucuz Su Kaçağı Bulma

Ucuz Su Kaçağı Bulma

İstanbul’daki kaçak tespit servisi ile evinizi bozmayacak, kaçak bulunan binanızı kırmayacak, tüm kurulumu güncellemeniz gerekmeyecektir. Su sızıntıları genellikle aşağı komşu için damla ve kabartma belirtileri ile fark edilen bir durum olarak bilinir. Günümüzde ucuz su kaçağı bulma yöntemlerimizin yanı sıra teknolojik çözümlerle de yanınızdayız. En son kamera kurulum sistemleri sayesinde sorunlu bir alan bulmak çok daha kolay. Önceden, yapı içinden onlarca alanı yıkmak zorunda kalınırdı ve fayanslar da kırılırdı bu şekilde tespit gerçekleşirdi. Günümüzde ise bu yöntemler artık son model sistemler ile yapılmaktadır.

Su Kaçağı Belirtileri

Su kaçağı belirtileri şu şekilde gözlenir;

Sararmış tavanlar, küf, koku ve su damlacıkları en yaygın belirtilerdir.

Su sızıntısı olduğundan şüpheleniyorsanız firmamızı aramalı ve randevu almalısınız. Nerede olursanız olun, firmamız daima yanınızda ve bulunduğunuz şehirde su sızıntılarını tespit etmek için çalışıyor. Bir kaçak kontrolünden geçmek istiyorsanız, bizi iletişim numaralarından arayabilirsiniz. Birçok bölgede ucuz su kaçağı bulma konusunda servis noktalarımız vardır.

Servisimiz şebeke suyunu ilk işlem olarak kontrol eder, akustik dinleme cihazında bir sorun varsa sızıntı testi yapar, bu yöntem problem alanı tespit eder ve sadece bu bölümde onarımlar yapmak için yıkım gerçekleşir. Bu şekilde büyük yıkımlara ihtiyaç kalmaz. Hem maddi hem manevi fayda sağlar.

Sorun görünmüyorsa, fotoğraf makinesinde yerleşik olan görüntüleme sistemi etkinleştirilir; içeri girer, kontrol edilen lavabo, banyo ve temel giderler analiz edilir. Bir sonraki işlem, sıcak su sızıntılarını ve yalıtımı tespit etmek için termal görüntüleme kamerası kullanmaktır. Kısacası, bir sorun bulmak için tüm sıhhi tesisat teknolojisini kullanıyoruz ve bu teknolojiyi kullanmak için eğitimli personelimiz size kesintisiz hizmet sağlayacaktır.

Evde Su Kaçağı Nasıl Meydana Gelir?

Dairede su açık olmamasına rağmen, muslukları ve sifon vanalarını kapattıktan sonra su saatinde halen su sayılmaya devam ederse su kaçağı var demektir. Rakamlarda değişiklik olursa, dairede bir sızıntı var demektir.

Dairede sızıntı varsa, ancak bu kirli su sızıntısı belirtisidir. Binanın kullanımına ve binanın yaşına göre küçük ya da büyük kaçaklar meydana gelebilir.

Isıtma sistemindeki kazan suyunu düşürürken, dairenizin duvarlarında 1 metreyi geçmeyen kabarcıklar varsa, küçük bir sızıntı var demektir. Şu anda firmamız ucuz su kaçağı bulma yöntemini uygulayabilir, ayrıca kimyasal bir preparatla su sızıntısı yöntemini uygulayabilir. Bu, garantili bir yöntemdir.

Yalnızca Kullanım Sırasında Sızıntı Varsa, Su Kaçağı Olasılığı Yüksektir

Üst kattan tavana su sızıntısı şikayetleri su sızması ile ilgili en çok duyulan belirtilerdir. Bu sızıntıyı binanızda bulmak için teknoloji firmalarının ucuz su kaçağı bulma eğilimlerini incelemenizi öneririz. Bu, su kaynaklarının kırıldığı ve döküldüğü anlamına gelmez. Dedektör kullanarak yüzeyden su sızıntısını tespit etmek için size garantili bir hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Deneyimli bir sorun giderme uzmanı olarak, deneyimli ekibimiz birçok su sızıntısı için sorununuzu bulmak için özenle çalışmaktadır.

18 Ocak 2019
434 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN