Sosyal Medyada Biz}

Uygun Fiyatlı Su Kaçak Tespiti

Uygun Fiyatlı Su Kaçak Tespiti

Pek çok kişinin korkulu rüyası olan su kaçaklarında artık çözüm ortağınız olarak Huzur Tesisat’a güvenebilirsiniz. Diğer pek çok tesisat firmasıyla uzaktan yakından alakası olmayan şirketimizin özel uzmanlık alanı olan uygun fiyatlı su kaçak tespiti ile kırıp, dökmeden ve sizleri hiç üzmeden tüm faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve her koşulda bizi seçen müşterilerimiz sayesinde şimdide sizlere yardımcı olmak istiyoruz. 7/24 hizmet verme prensibini benimseyen çalışanlarımız ve başarılı saha ekibimiz sayesinde başta su kaçakları, petek temizleme, bakım ve montaj işleri olmak üzere pek çok tesisat sorununu için bizlerden destek alabilirsiniz.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Uzun yıllar bu iş için uzmanlaştırılan kadromuz öncelikle kayıt oluşturulan ev veya iş yerlerine en kısa sürelerde ulaşır. Yapılan inceleme ve gözlemlere dayanarak asla ve asla tahmini iş yapmayan ekip evinize son teknoloji donanımlı aletlerimiz ile geliyor. Sorunun ana kaynağını bularak işlem yapılacağı için ilk olarak test pompaları ile gerçekten kaçak olup olmadığı tespit edilir. Kaçak bulunuyorsa hemen dinleme cihazları ile duvar, yer veya tavanda aramalar başlar. Bu cihazımız kaçağın yerini tespit eder. Eğer cihaza takılan bir kaçak gözükmüyorsa hemen termal kamera ile aynı bölgeler yeniden taranır ve sorunlu alan tespit edilir. Bu alanda uygulanacak olan uygun fiyatlı kaçak tespiti için şu aşamaya kadar asla kırma ve dökme işlemleri uygulanmaz. Sorunun ana kaynağı tespit edildikten sonra bulunan alan açılır ve onarım başlar. Tüm işlemler bitirilip kaçak tamir edildikten sonra yeniden test edilir ki sorun çözülüp çözülmedi mi görülebilsin. Her şey yolunda gidip tüm işlemler bitirildiğinde açılan alan yeniden kapatılır ve eski haline getirilir.

Su Kaçak Tespitinde Ödenen Ücretler

Özellikle herhangi bir kuruma bağlı olmayan ve kendisini tesisatçı olarak tanıtan kişilerden yardım almamanızı tavsiye ediyoruz. Bu kişiler sorunu bulabilmek adına ilkel kırıp, dökme işlemlerini uyguladıkları için ana sorun asla çözümlenemez ki ekstradan ödemek zorunda kalacağınız ücretlerden hiç bahsetmiyoruz bile. Bizim yürüttüğümüz işlemlerin toplam ücretleri işin boyutuna ve sorunun büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir ancak piyasaya oranlayarak uygun fiyatlı kaçak tespiti yaptığımızı hemen belirtmemiz gerekir. Ekstra ücretler talep etmeden, sadece işin maliyetine göre belirlediğimiz bu ücret politikaları ve diğer hizmetlerimiz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

12 Şubat 2019
3.460 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN