Sosyal Medyada Biz}

Uzman Ekibimizle Su Kaçaklarınız Artık Sorun Değil

Uzman Ekibimizle Su Kaçaklarınız Artık Sorun Değil

Su kaçağı sorunlarınız için bünyemizde bulunan uzman ekibimiz her daim sizlere yardımcı olmaktadır. Bunun için bizlere telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. 7/24 servis ağımızın açık olması her zaman yardım almanız için size sunduğumuz hizmetlerimizdendir. Yeniliklere açık bir firma olarak piyasada bu alanda var olan son model cihazları da bünyemizde bulundurarak sizlere daha iyi hizmet sunmayı ilke edinmekteyiz.

Ev ve İş Yerlerinizde Su Kaçağı Tespiti

Hizmet ağımız sadece konutlarla sınırlı değildir. Bizler firma olarak ev ve iş yerlerinizde meydana gelen su kaçakları problemlerinizi anında çözmekteyiz. Bunun için bize ulaşmanız ve adres bilgilerinizi vermeniz yeterli. Zamanınızdan çalmadan aynı gün içinde sorunu çözerek size ev ya da iş yerinizi teslim ediyoruz. Eski yöntemleri kullanmayarak hizmet kalitecimizi üst sevilerde tutuyoruz.

Su Kaçakları Nasıl Bulunur?

Bize sorunla ilgili ulaşmanızla birlikte ekibimiz verdiğiniz adrese doğru hemen yola çıkmaktadır. Ulaştığımız anda öncelikle sızıntı nereden kaynaklanıyor bu konu araştırılmaktadır. Su kaçağı bulma konusunda akustik ses cihazları ve kamera sistemlerinden faydalanarak sorunlarınıza daha etkili çözümler buluyoruz. Bu cihazların kullanılması hem bizim işimizi hızlandırıyor hem de kırma işlemi yapmayarak sizlere ek masraf neden olmuyoruz. Akustik ses cihazları tesisattın dinlenmesinde kullanılmaktadır. Sinyallerin değiştiği noktalarda sızıntıların olduğu anlaşılmakta ve işaretlemeler yapılarak onarım yapılacak alanlar belirlenmektedir. Bu cihaz sayesinde tüm tesisat içinde mevcut olan sızıntılar tek tek tespit edilmektedir. Bu da daha kalıcı çözüm sunmaktadır.

Kameralı sistem sayesinde boru içlerinde gözle görülemeyecek elle fark edilemeyecek noktalarda keşifler yapılmaktadır. Bu da bizlere boru sisteminde bir sorun olup olmadığını, bir değişim yapılıp yapılmaması gerektiği kısacası nasıl bir sorunla karşı karşıya olduğumuzu ve nasıl çözebileceğimiz göstermektedir.

Su Kaçakları Çözüm Yolları

Eski usul yöntemlerle devam etmek yerine bizler yeni modern yöntemleri kullanmayı tercih ediyoruz. Bu alanda kırma işlemi yapılarak da su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Bu sizlere daha masraflı olabileceği gibi zaman bakımından da daha uzun sürmektedir. Cihazların kullanılması daha kalıcı çözümler sunmakta ve sorunların ana kaynaklarının tespit edilmesinde yol gösterici olmaktadır. Firma olarak bizler bu alanda modern yöntemleri kullanmayı tercih ediyoruz.

26 Kasım 2002
1.677 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN