Sosyal Medyada Biz}

Yayala Su Kaçağı Tespiti

Yayala Su Kaçağı Tespiti

Evinizde uzun zamandır kötü kokuya eşlik eden nem ve küf varsa siz de su kaçağından şüphelenebilirsiniz. Su kaçakları çoğu zaman küçük bir problem gibi gözükse de aslında çok daha büyük sorunlara neden olabilecek bir problemdir. Su kaçağı tespiti için başvuracağınız firmalar güncel aletler kullanarak sızıntı sorununuzu en kısa sürede halledecektir. Yayala su kaçağı tespiti için danışacağınız firmalar sizin farketmediğiniz küçük çaplı sızıntıları da bulacaktır. Her sızıntı belirti göstermez. Su kaçağı tespiti için bu nedenle muhakkak profesyonel bir yardım almalısınız. Evinizde büyük çaplı bir tadilat gerektirmeyen aletleri kullanan firmalar, ekonomik anlamda da kolaylık sağlar.

Su Kaçağı Tespiti İçin Kullanılan Aletler Nelerdir?

Su kaçağı tespiti için kullanılacak cihazlar, hem dinleme hem de görme yöntemiyle kaçağın asıl sorununu bulur. Eskiden su sızıntısının noktasal olarak yerini bulmak son derece zordu. Yayala su kaçağı tespiti firmaları artık kullandığı cihazlarla, tüm boru hattını kırmadan, fayanslara zarar vermeden su kaçağının ana neenini bulmaktadır. Akustik dinleme ve termal kameralar sayesinde su kaçağı tespitleriniz anında yapılacaktır. Tespitleriniz sonrasında onarım işlemi hemen yapılacaktır.

Akustik Dinleme Cihazı: Yayala su kaçağı tespiti işlemi için akustik dinleme cihazı, dinlenerek su sızıntısının yerini tespit eder. Dinleme yöntemi için hassas dinleme cihazı kullanılır ve ses dalgalarıyla bulunan su sızıntısının ana kaynağı bulunur. Temiz su sistemlerinde kullanılan yöntem için bar basıncı önemlidir. Bar basıncı yükseltilerek su sızıntısı çok daha iyi şekilde tespit edilebilir. Sızıntıları tespit etmek için akustik dinleme cihazı size ekonomik bir çözüm sunacaktır.

Termal Kameralar ile Kaçak Tespiti: Termal kameralar, ısıya göre değişkenlik gösteren bir kameraya sahiptir. Kameralar sızıntının olduğu yerde renk olarak değişecektir. Çok hassas olan bu termal kameralar boru içine girecek şekilde de üretilmiştir. Yayala su kaçağı tespiti için danışacağınız firmalar kaçak tespitlerini kısa sürede yaparak sizi ekonomik bir yükten ve evin kirlenmesinden kurtaracaktır. Siz de bir an önce profesyonel firmalara danışarak sızıntı sorununuzu en kısa sürede halledebilirsiniz.

16 Ağustos 2018
1.287 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN