Sosyal Medyada Biz}

Yüzme Havuzu Su Kaçağı

Yüzme Havuzu Su Kaçağı

Yüzme havuzlarındaki en yaygın tesisat problemlerinden biri yüzme havuzu su kaçağıdır. Yüzme havuzunda su kaçağı meydana gelmesinin pek çok nedeni olabilmektedir. Ayrıca havuzlardaki su kaçaklarını tespit ve tamir etmek için de bazı yöntemler vardır. Az sonra söz edeceğimiz belirtileri yaşayıp yüzme havuzunuzda su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız hemen bizi arayın. Çünkü yüzme havuzlarındaki su kaçakları hemen kapatılmazsa, daha büyük problemlere yol açabilmektedir.

Yüzme Havuzunda Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Yüzme havuzlarında bazen su seviyesi durduk yere azalabilmektedir. Yüzme havuzu su kaçağını anlamanın en yaygın yolu budur. Yüzme havuzunda durduk yere ortaya çıkan su seviyesindeki azalmalar genellikle su kaçağı olduğunun göstergesi olmaktadır. Eğer su seviyesi azalmaya başladığında küçük bir problem gibi düşünüp müdahale edilmezse, çok büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle dikkatli olunmalıdır.

Yüzme Havuzundaki Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Yüzme havuzlarındaki su kaçaklarını tespit etmek için özel cihazlar bulunmaktadır. Termal kamera özelliği olan bu özel cihazlar sayesinde, yüzme havuzlarında oluşabilecek su kaçakları çok kısa bir işlem ile çok basit şekilde tespit edilebilmektedir. Eğer yüzme havuzunun su seviyesi azalıyorsa, hemen uzman bir tesisat şirketine ulaşılmalı ve yardım istenmelidir. Ekiplerimiz böyle durumlarda özel cihazlar yardımıyla dakikalar içerisinde su kaçaklarını tespit edebilmektedir.

Yüzme havuzu su kaçağı çok kolay bir şekilde oluşabilmektedir. Su kaçaklarının oluşmasını istemiyorsanız yaz ayları başlamadan önce mutlaka yüzme havuzlarınızın tesisatlarını kontrol ettirmelisiniz. Hatta bu durumu alışkanlık haline getirerek periyodik bakım yapan firmamızla iletişime geçmelisiniz. Böylece olası su kaçaklarının önüne geçerek, havuzlarınızda problemler ortaya çıkmasını da ciddi anlamda engellemiş olursunuz. Hem su kaçağı tespiti hem periyodik bakım hem de su kaçaklarının tamiri için bizi arayabilirsiniz.

17 Ağustos 2018
653 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN